פרנסה טובה

פרנסה טובה

פרנסה טובה

מהי הצלחה כלכלית?

במידה ובאמת אתם מחליטים מכל הלב שאתם רוצים להרוויח יותר כסף ושואפים שתהיה לכם פרנסה טובה, עליכם לזכור כל הזמן שזו המטרה שלכם כרגע. הדבר צריך להתבטא ב”ראש פתוח”, כלומר לא להישאר באיזור הנוחות שלכם, אלא להיות גמישים ופתוחים לסיטואציות חדשות. אז איך זה מתבטא בהצלחה כלכלית? כדי לייצר תוצאות כלכליות חדשות, הינכם צריכים לנקוט בפעולות חדשות. אז לאחר שהחלטתם שזו המטרה שלכם, המוח שלכם יהיה מודע להזדמנויות שלא ראיתם קודם לכן, אז כדאי לשים לב. לכוונות יש כוח!

ניתן ללמוד המון טקטיקטות להצלחה כספית שמתבטאת בפרנסה טובה, אך אם לאדם אין את החשיבה של הצלחה כספית, סביר להניח שהוא יחווה כשלון כלכלי. כדי למקסם את היכולת של להרוויח כסף ולשמור עליו, קודם כל צריך להתמודד עם המחשבות והאמונות שיש לנו לגבי כסף.

 

המחשבות שלי על פרנסה

אנשים שחסרה להם פרנסה טובה, יגיעו למצב של תסכול, שנמאס להם לדאוג לעתיד מבחינה כלכלית, נמאס להם להיות מחושבים לגבי ההוצאות שלהם ובעצם אין להם מושג איך לצאת מהמעגל הזה. ישנם ראיות מדעיות לכך שאנשים בונים לעצמם מגבלות וחששות על חייהם הפיננסיים בעזרת השפה בה הם משתמשים. ברור הרי, שכדי לייצר תוצאות חדשות, עלינו לנקוט בפעולות חדשות. באופן כללי, המחשבות שלי על פרנסה משפיעות על ההתנהלות שלי. אז ברגע שהחלטנו משהו, המוח שלנו יהיה מודע יותר להזדמנויות שלא ראינו קודם. כדאי לשים לב.

יש אנשים, שבשבילם מה שעובד זה קודם כל להכיר בעובדה שזה אפשרי. זה בא לי ביטוי בלאפיין את עצמנו מחדש בעיני האנשים שמכירים אותנו ע”י שיחות חדשות איתם. כדאי לחשוב על השיחות האלה מראש ולהתייחס אליהן כעל ההצהרות שלנו. בעצם אנחנו מקבעים יתד בקרקע כאשר אנחנו פועלים למען הצלחה כספית.

איך אפשר לשפר את הפרנסה?

אם המצב הכספי שלך לא מתאים לרצונות שלך, הכח לשנות את זה קודם כל תלוי בך. לעיתים יש לנו אמונת ידלות שכסף לא גדל על עצים ושצריך לעבוד קשה כדי להשיג אותו. לכולנו יש פילרטים לאופן בו אנו רואים וחווים את העולם, במיוחד מבחינה כלכלית. אז איך אפשר לשפר את הפרנסה? מעשיהם ופעולותיהם של אנשים הם תמיד נגזרת של האופן שבו העולם מתרחש עבורם. לכן כדאי קודם כל להבין איך אנחנו חווים את העולם מהבחינה הזו.

אם אתם מסוג האנשים שתמיד דואג קודם כל לאחרים, זו אולי דרך חיים אצילית, אך האמת היא שאנשים כאלה עשויים בעצם להכניס את עצמם למעמד של נטל אחר כך. 

כדי לשלוט בתודעת הכסף שלכם, עליכם להכיר בעובדה שניתן “לתכנת” את הלך הרוח שלנו ע”מ שנוכל להיחשף להזדמנויות עסקיות חדשות. לעיתים קרובות אנו חשים פחד משינויים, פחד מסיטואציות חדשות, או סתם כאשר אנו מתמודדים עם מצב שירחיב או יגביר את הפוטנציאל שלנו. כאשר ההזדמנויות לציחה גורמות לנו לפחד, יציאה מאיזור הנוחות שלנו היא השלב הראשון. 

כמובן שצריך לקחת בחשבון שלכל צעד יש השלכות. לעיתים הפחד רציונלי ולעיתים מוגזם ותלוש מהמציאות. כדאי לשים לב ליכול להיות מצב שבו הפחד שלנו בהחלט רציונלי ובסך הכל מונע מאתנו לנקוט בפעולות שלא יטיבו לנו ולסביבה שלנו. עלינו לחשוב על כל האספקטים האלו.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top
מנויים